szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn warszawa

Nauczymy Was podstaw.

W dzisiejszych czasach kiedy każda chwila jest przeliczana na pieniądz, my pokażemy Państwu jak najszybciej ten pieniądz zdobyć nie tracąc ani jednej chwili. Nasze szkolenia pokażą Państwu w jaki sposób wykonać najszybciej przebudowę lub przezbrojenie maszyny nie tracąc przy tym najcenniejszego czasu. SMED to akronim oznaczający szybkie przezbrojenie w jednocyfrowej liczbie minut, dlatego szkolenie smed redukcja czasu przezbrojeń maszyn to Państwa oszczędność, doskonałe wyniki w ilości produkcji i ułatwienie procesów z nią związanych. Korzystamy o sprawdzone techniki pracy w systemie pracy grupowej i zespołowej, dodatkowo nasze szkolenia prowadzi wykształcone kierunkowo grono coachów i trenerów co gwarantuje pewne sukcesy po przebytym szkoleniu.